معرفي شهردار جديد هاروني

محمدرضا قائد اميني به عنوان شهردار جديد هاروني منصوب گرديد.

کد خبر: 167410 تاریخ انتشار: 1400/11/19 12:06:04
نمایش: 125
اخبار
مدير کل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري در مراسم تکريم و معارفه شهردار جديد هاروني گفت :ما در قبال شهروندان مسئوليم .
محمدرضا قائد اميني به عنوان شهردار جديد هاروني منصوب گرديد.

مدير کل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري در مراسم تکريم و معارفه شهردار جديد هاروني گفت :ما در قبال شهروندان مسئوليم .
بهادر عبدالغني در اين مراسم که با حضور اعضاي شوراي اسلامي شهر هاروني ، بخشدار  و جمعي از مسئولين برگزار گرديد با اشاره به ساختار و نوع فعاليت ، تعدد خدمات مجموعه شهرداري و همچنين حجم بالاي مراجعه کنندگان و شهروندان به شهرداري هاي تابعه استان ، تکريم ارباب رجوع را بسيار مهم دانست و خواستار رعايت حفظ حقوق مراجعه کنندگان به اين حوزه گرديد و تاکيد کرد : مادر قبال شهروندان مسئوليم.

وي ادامه داد : شهرداران و کارکنان شهرداري ها بايد با الگو گيري  از سبک و سيره ائمه معصومين (ع) ، بويژه توصيه هاي امام علي (ع) به فرمانداران وقت در خصوص چگونگي رفتار با مردم را سر لوحه کار خود قرار دهند و با صبر و شکيبايي مشکلات آنان را حل نمايند.

بهادر عبدالغني يکي از ظرفيتهاي خوب در اين برهه از زمان فعاليت شهرداران را ، هم سويي ، همفکري و تعامل بسيار خوب بين مجموعه شوراهاي اسلامي شهرهاي تابعه استان با شهرداران دانست و خاطر نشان کرد :
با بررسي دقيق و جامع از چگونگي و نحوه خدمات دهي شهرداري ها به مراجعه کنندگان ، احصاء مشکلات و درخواستهاي مردمي و مديريت صحيح مي توان با کمترين هزينه بسياري از موانع و مشکلات را از سر راه مردم برداشت .

در پايان مراسم از زحمات فريبرز غيبي در زمان تصدي سرپرستي شهرداري هاروني تقدير و محمد رضا قائد اميني به عنوان شهردار جديد اين شهر معرفي گرديد .

گفتني است شهردار جديد ؛ داراي تحصيلات در مقطع ارشد مهندسي معماري و فعاليت در حوزه عمراني  و نظارت بر پروژه هاي عمراني  و شهرسازي در برخي شهرها و عضويت در کميته ها و کارگروههاي معماري و شهرسازي را در کارنامه کاري خود دارد .

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1401/01/06