سفر يکروزه مدير کل دفتر امور شهري و شوراها به شهرستان بروجن

بهادر عبدالغني :حضور ميداني مسئولين راه حل رفع مشکلات مردم است.

کد خبر: 167447 تاریخ انتشار: 1400/11/25
نمایش: 112
اخبار
مدير کل دفتر امور شهري وشورهاي استانداري چهار محال و بختياري با سفر به شهر نقنه و حضور در شهرداري مسائل و مشکلات اين حوزه را مورد بررسي قرار داد
 
مدير کل دفتر امور شهري وشورهاي استانداري چهار محال و بختياري با سفر به شهرستان بروجن  و حضور در شهرداري هاي تابعه از نزديک  مسائل و مشکلات اين حوزه  را مورد بررسي قرار داد..
بهادر عبدالغني  پس  از سفر به شهر نقنه در حاشيه بازديد از پروژه هاي در دست اقدام اين شهرداري گفت : حضور ميداني مسئولين راه حل رفع مشکلات مردم است. 
وي با اشاره به کمبود منابع مالي بويژه در سالهاي اخير اظهار داشت : اقدامات عمراني وفعاليتهاي بسيار خوبي در زمينه مبلمان شهري ، فضا سازي و زيبا سازي معابر و خيابانها ي شهر نقنه انجام پذيرفته که مي تواند الگويي براي ديگر شهرهاي تابعه استان باشد .
 مهندس عبدالغني افزود: در نظر داريم تا پايان سال از همه شهرهاي استان بازديد نمائيم و اين حضور به معناي بازرسي نيست بلکه به معناي کمک به يکديگر است.
شهردار شهر نقنه نيزافزود: شهرداري با شعار شهر نقنه در مسير توسعه پايدار اقداماتي و پروژه هاي زيادي را شروع نموده است و تغييرات چشمگيري  طي دو سال گذشته در اين شهر صورت گرفته است

 عليرضا ملکپور با شاره به طرحهاي در دست اقدام فاز دوم پارکينگ ماشين آلات، سنگ شکن معدن ، آرامستان جديد، مجتمع فن آوران تنها درخواست مجموعه شهرداري از مسئولين را رفع موانع و مشکلات در مسير اخذ مجوزهاي قانوني بر شمرد و اظهار اميدواري کرد با همت مديران در سطح استان و تعامل و همکاري دستگاههاي ذيربط هر چه زودتر اين موانع و مشکلات حل گردد .
لازم به ذکر است در بازديد از پروژه هاي در دست اقدام شهرداري نقنه ، اعضاي شوراي اسلامي شهر نقنه مسئول مالي، مسئول واحد فني و شهرسازي وکارشناس فرهنگي شهرداري نقنه  ، مدير کل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري را همراهي نمودند.

 

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1401/01/06